کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: دوشنبه 11 فروردین ماه 1399 ساعت: 
EN
آخرین ویدئوی محصولات باراد
معرفی محصولات باراد

محصولات باراد جهت کاهش کمردرد، گردن درد، شانه درد، درد نشیمنگاهی ، مچ درد در نشستن های طولانی مدت،  پشت میز کار و یا صندلی اتوموبیل طراحی و تولید می گردند.

این محصولات با قرار دادن ستون فقرات در وضعیت صحیح و حمایت از ساختار اسکلتی عضلانی  ، باعث کاهش فشار وارد بر بدن شده و از کمردرد، گردن درد، فتق دیسک کمر، سیاتیک، آرتروز درد دنبالچه و دیگر بیماری های اسکلتی عضلانی جلوگیری می کنند. 

کاهش ساعات غیبت از کار ناشی از کمردردبه عنوان دومین عامل غیبت از کار بعد از سرماخوردگی، کاهش خستگی های زودرس، کاهش هزینه های درمانی سازمان و بیمه گزاران و افزایش بهره وری سازمان از نتایج استفاده از محصولات ارگونومیک می باشد. 

مهمترین نتیجه استفاده از محصولات ارگونومیک حفظ پوسچر صحیح، قرارگیری بدن در وضعیت صحیح، در ساعات طولانی کار است. امروزه حفظ پوسچر را یکی از مهمترین عوامل سبک زندگی سالم تلقی می کنند. چون پوسچر ارتباط مستقیمی با کاهش کمردرد و بیماری های اسکلتی عضلانی ، بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن، افزایش اکسیژن رسانی به مغز، بهبود خلق و خو، افزایش اعتماد به نفس ، کنترل ادرار، کاهش سردرد ، بهبود هضم غذا و ... دارد.