کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: جمعه 29 دی ماه 1396 ساعت: 
معرفی شرکت باراد

درباره-باراد-about-barad

درباره-باراداجماع جهانی برای مبارزه با آسیب های محیط کار در سال های اخیر شکل گرفته است و تاثیر خود را روی کشومان ایران نیز گذاشته است. اما متاسفانه وقتی سخن از ایمنی کار به میان می آید همه به مشاغل سنگین فکر می کنند و این درحالی است که کارمندان بانک، ادارات و رانندگان به دلیل نشستن های غلط و طولانی مدت ، بیش از اقشار دیگر، دچار کمردرد و بیماری های اسکلتی عضلانی هستند. کمردرد علاوه بر افزایش بار بیماری، با افزایش ساعات غیبت از کار و کاهش بهره وری و همچنین صرف هزینه های درمانی اقتصاد کشورها را تهدید می کند. شرکت باراد با رویکرد تولید محصولات ارگونومیک برای کاهش کمردرد و بیماری های اسکلتی عضلانی ناشی از نشستن های طولانی مدت و غلط شروع به کار کرده است.

 

ستون فقرات به عنوان ستون بدن، وزن بدن را تحمل کرده و آن را نگه می دارد. انعطاف پذیری و انحنای ستون فقرات باعث افزایش تحمل ستون فقرات شده و فشارهای وارد بر آن را خنثی می کند بنابراین حفظ انحنای ستون فقرات برای جلوگیری از کمردرد و بیماریدرباره-باراد های ستون فقرات ضروری است مخصوصا هنگام نشستن که این فشار ها چند برابر می شوند. ایده تولید و طراحی محصولات ارگونومی مثل پشتی طبی، نگهدارنده ارگونومی مانیتور ، زیرپایی و انواع به نشین بر اساس قرارگیری ستون فقرات در وضعیت صحیح و حفظ انحنای طبیعی آن شکل می گیرد. در حالی که طراحی این محصولات با همکاری متخصصین ارگونومیست و صنعتگران توانمند کشورمان در شرکت باراد انجام می شود، عدم پیشینه کاری در زمینه تولید محصولات ارگونومی و همچنین نبود اندازه های آنتروپومتریک بر اساس ابعاد ایرانی چالش های عمده ی واحد تحقیق و توسعه در طراحی محصولات محسوب می گردند که برای حل این مشکل ، واحد تحقیق و توسعه سعی در طراحی محصولات با قابلیت تنظیم برای افراد در اندازه های مختلف را دارد تا هر محصول مخاطبان بیشتری را شامل شود.

 

درباره-بارادبعد از طراحی محصولات با کمک متخصصین ارگونومیست، استفاده از متریال با کیفیت مناسب از دغدغه های اصلی این شرکت است تا اینکه بتوانیم کالایی ایرانی و لایق هموطنان عزیزمان تولید نماییم. از آنجایی که قابلیت ارتجاعی ، انعطاف پذیری و نفوذپزیری بالا نسبت به هوا و آب از ویژگی های اصلی محصولات ارگونومیک برای افزایش راحتی، آسایش دمایی و بهداشت شخصی است ، این شرکت برای اولین بار بافت سه بعدی و الاستیژن را به بازار محصولات طبی و ارگونومی خاورمیانه معرفی و تولیدات سودمندی بر اساس آن داشته است. عدم آشنایی کافی اقشار جامعه با محصولات ارگونـومـیک و ضـرورت استفاده از آنها، حـجم بالایی از سرمایه گـذاری در مقولـه فرهنگ سازی و آموزش را می طلبد. امیدواریم ;با گسترش تبلیغات بر اساس آموزش ،حمایت های مستمر مصرف کنندگان و نهادهای مرتبط به این مهم دست یابیم و آرزومندیم محصولات این شرکت گامی در جهت بهبود وضعیت کار در کشور عزیزمان ایران باشد.  

  درباره-باراد-about-barad

 

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول