کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: جمعه 29 شهریور ماه 1398 ساعت: 
EN
۱
محافظ گردن خودرو حامی

محافظ گردن خودرو حامی

جلوگیری از گـردن درد آســایش و راحتــی در حیــن رانندگـی

محافظ گردن حامی

همه ما هنگام رانندگی در ترافیک های سنگین شهر و در هنگام سفر ، گردن درد را تجربه کرده ایم. برای رانندگان حرفه ای حتی گردن درد تبدیل به یک بیماری مزمن می شود. محافظ گردن حامی با حمایت از ستون فقرات گردن و پر کردن گودی گردن از گردن درد جلوگیری می کند.

محافظ گردن حامی میتواند از آسیب از آسیب شلاقی گردن در تصادفات رانندگی نیز جلوگیری کند.  هر چه فاصله گردن از صندلی کمتر باشد، میزان فاصله ای که سر در تصادفات رانندگی به عقب می رود محدود می گردد بنابراین نصب محافظ گردن روی پشت سری اتوموبیل برای جلوگیری از آسیب به گردن در تصادفات رانندگی توصیه می شود.

آسیب شلاقی گردن، رگ به رگ شدن گردن بر اثر حرکت ناگهانی سر به سمت جلو، عقب یا پهلوهاست، آسیب شلاقی گردن تنها در تصادفات سخت اتفاق نمی افتد حتی اگر یک ماشین از پشت سر با سرعت 24 کیلومتر در ساعت به شما برخورد کند می توانید دچار آسیب شلاقی گردن شوید. در ابتدا ممکن است هیچ علائمی نداشته باشید و حتی مراجعه به بیمارستان هیچ آسیبی را به ستون فقرات نشان ندهد اما هفته های بعد متوجه یک درد کوچک در گردن خواهید شد که کم کم به دردی دائم در گردن تبدیل می شود.

آسیب شلاقی گردن می تواند باعث گردن درد، سردرد، درد شانه، درد بازو، پشت درد، کمردرد، سیاتیک و غیره شود. یک تصادف کوچک و آسیب شلاقی گردن می تواند به تارهای عصبی ساقه مغز آسیب برساند بنابراین بهتر است این آسیب را جدی بگیرید.

خیلی از افراد آرزو می کنند در سفرهای طولانی مدت در خودرو، اتوبوس، قطار یا هواپیما کمی استراحت کنند. سعی می کنند سرشان را روی تکیه گاهی بگذارند و بخوابند و البته نه تنها نمی توانند استراحت کنند بلکه نتیجه همیشه گردن درد خواهد بود. گاهی یک خواب راحت در یک سفر کاری می تواند شما را برای کسب و کارتان آماده کند. با محافظ گردن حامی، همیشه در هر زمانی می توانید استراحت کنید حتی اگر خیلی از خانه دور باشید.

مقایسه کن