کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: پنج شنبه 26 مهر ماه 1397 ساعت: 
EN
اخبار باراد
حضور باراد در جمع برترین های کشور

حضور باراد در جمع برترین های کشور ویژه

سومین کنفرانس بین المللی کیفیت با رویکرد بررسی و تبیین روش های دستیابی به خدمات و محصولات درجه یک در محل همایش های صدا و سیما با حضور مقامات کشوری، اساتید و صاحبین برندها برگزار گردید.

ارگونومی، کلید بهره وری

ارگونومی، کلید بهره وری ویژه

با توجه به جهانی شدن صنایع و افزایش رقابت در دنیا ، حفظ نیروهای متخصص و افزایش بهره وری بعنوان بزرگترین دغدغه کار و صنعت در آمده به نحویکه یک واحد کاری در این شرکت ها ، دائما در حال بررسی و شناخت کارآمدترین روش ها برای افزایش بهره وری و کاهش اختلالات اسکلتی – عضلانی و فشارهای روانی ناشی از آن در نیروهای شاغل در مجموعه خود هستند.

انتخاب مدیریت عامل محترم شرکت باراد بعنوان مدیر شایسته سال 1395

انتخاب مدیریت عامل محترم شرکت باراد بعنوان مدیر شایسته سال 1395 ویژه

به پاس سالها تلاش مستمر و شایسته در جهت ارتقاء سطح کیفی جامعه ، مرکز آموزش و پژوهش مدیریت ایران با بررسی های لازم و بنا به نظر کارشناسان آن مرکز محترم ، صلاحیت جناب آقای مهندس مصطفی یوسفی، مدیریت عامل محترم شرکت باراد را برای دریافت عنوان مدیر شایسته در سال 1395 احراز نمودند.

مشتری مداری قبل از کیفیت معنا ندارد

مشتری مداری قبل از کیفیت معنا ندارد ویژه

مشتری مداری مبدل به واژه ای تعریف نشده در صنعت ما گردیده به نحوی که به دلیل عرضه اجناس بی کیفیت در بازار، اکنون کیفیت، استاندارد و طول عمر مفید در یک کالا در بیشتر صنایع بعنوان مشتری مداری محسوب می گردد.

تولید و نوآوری

تولید و نوآوری ویژه

تولید و نوآوری و سرمایه گذاری از مهم ترین شاهرگ های حیاتی اقتصاد در دنیا بوده و فارغ از موانع ، مزیت هایی چون اشتغال زایی و درآمد زایی را با خود در پی داشته و دارد. از همین روست که در تمام دولت های دنیا تولیدات داخلی و سرمایه گذاران این حوزه بسیار مورد حمایت قرار می گیرند. کشور عزیزمان ایران نیز از این قاعده مستثنا نبوده و بارها ما شاهد حمایت های معنوی و کلامی در این حوزه نیز بوده ایم.

سلامت در اتاق احیاء

سلامت در اتاق احیاء ویژه

روند تولید در سالهای اخیر با تهدیدهایی همراه گشته که در بیشتر موارد باعث قربانی شدن کیفیت ، جهت بقای یک محصول یا برند گردیده است. عدم حمایت های لازم ، واردات اجناس بی کیفیت ، تحریم و عدم ورود مواد اولیه باعث گردیده که در بیشتر موارد این عوامل آسیب های جدی به بدنه صنعت وارد آورند.

حرکت به سمت اقتصاد مقاومتی

حرکت به سمت اقتصاد مقاومتی ویژه

پیشتازی اقتصاد دانش بنیان و دیدگاه برخورداری از نیروی انسانی متعهد و کارآمد و تلاش برای حفظ ایشان و همچنین استفاده از الگوی اقتصادی نوین و علمی برآمده از فرهنگ والای انقلابی اسلامی و تاکید مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی باعث گردید با همتی والا تلاش نماییم تا قدم در مسیری نمائیم برای حفظ ارزشمند ترین سرمایه کشور که بی شک منابع انسانی سرزمینمان هستند.

کاهش کمر درد و بیماری های اسکلتی عضلانی با تولید محصولات ارگونومیک

کاهش کمر درد و بیماری های اسکلتی عضلانی با تولید محصولات ارگونومیک ویژه

اجماع جهانی برای مبارزه با آسیب های محیط کار در سال های اخیر شکل گرفته است و تاثیر خود را روی کشومان ایران نیز گذاشته است اما متاسفانه وقتی سخن از ایمنی کار به میان می آید همه به مشاغل سنگین فکر می کنند و این درحالی است که کارمندان بانک، ادارات و رانندگان به دلیل نشستن های غلط و طولانی مدت ، بیش از اقشار دیگر، دچار کمردرد و بیماری های اسکلتی عضلانی هستند.

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول