کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: پنج شنبه 21 فروردین ماه 1399 ساعت: 
EN
آیا می دانید در حالی که این مطالب را می خوانید چه اتفاقی برای بدن شما می افتد؟

آیا می دانید در حالی که این مطالب را می خوانید چه اتفاقی برای بدن شما می افتد؟ ویژه

اگر شما در حال خواندن این مطلب هستید بدون شک ساعات زیادی را پشت مانیتور با گردن های خم شده می گذرانید. امروزه همه کارها با کامپیوتر و در حال نشستن انجام می گیرد. از انجام وظایف شغلی گرفته تا خرید و ارسال نامه ها. اما چه اتفاقی در این هشت ساعت کاری برای بدن شما می افتد؟

فتق دیسک گردن باعث گردن درد می شود.

فتق دیسک گردن باعث گردن درد می شود. ویژه

فتق دیسگ گردن رشته های عصبی در گردن تان را تحت فشار قرار می دهند. و سبب گردن درد می شوند. گردن درد معمول ترین دلیل مراجعه به فیزیوتراپی هاست.

جلوگیری از گردن درد و آسیب شلاقی گردن هنگام رانندگی

جلوگیری از گردن درد و آسیب شلاقی گردن هنگام رانندگی ویژه

آسیب های شلاقی گردن یا whiplash زمانی اتفاق می افتد که به دلیل ضربه یا نیروی خارجی، سر و گردن ناگهان به عقب و سپس به جلو پرتاب شود ؛ در واقع این نیرو شبیه شلاق به مهره های گردنی وارد می شود . به عبارت دیگر، زمانی فرد دچار آسیب شلاقی گردن می شود که گردن حرکات سریع تحت فشار زیاد داشته باشد.

نکات ارگونومیک برای جلوگیری از گردن درد در محیط کار

نکات ارگونومیک برای جلوگیری از گردن درد در محیط کار ویژه

اگر جزء آن افرادی هستید که پشت میز کار و جلوی مانیتور کامپیوتر گردن درد می شوید، چشمانتان تحت فشار است، می سوزد و سردرد دارید این مقاله را حتما بخوانید. این مقاله به شما کمک می کند از گردن درد رهایی یابید.

آیا می دانید چرا هنگام کار با کامپیوتر به گردن درد و شانه درد دچار می شوید؟

آیا می دانید چرا هنگام کار با کامپیوتر به گردن درد و شانه درد دچار می شوید؟ ویژه

به طور میانگین وزن سر افراد بین 5/4 تا 6 کیلوگرمه. تقریبا برابر با یک توپ بولینگ. تصور کنید یک توپ بولینگ رو توی دستتون گرفتین، دستاتونم کاملا کشیدست و توپ از بدن شما دوره. شرط می بندم بعد از 10 ثانیه دستاتون شروع می کنه به درد کردن ، شاید دیگه نتونین تحملش کنین. حالا توپو به خودتون نزدیک کنین طوری که آرنجتونو خم کردین و توپ نزدیک بدنتونه، حالا می تونین وزن توپو ساعت ها تحمل کنین.