کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: دوشنبه 11 فروردین ماه 1399 ساعت: 
EN
انواع سردردهای ناشی از کار با کامپیوتر و مانیتور

انواع سردردهای ناشی از کار با کامپیوتر و مانیتور ویژه

در این مقاله انواع سردردهای ناشی از کار با کامپیوتر و مانیتور ، دلیل این سردردها و راه حل مقابله با آنها بررسی می شود.

سردرد های عضلانی به دنبال پوسچرهای غلط

سردرد های عضلانی به دنبال پوسچرهای غلط ویژه

بسیاری از افراد از سردرد به پزشکان شکایت می کنند. در اغلب موارد، سردردها دلیل ترکیبی دارند اما سردردهای مرتبط با پوسچر مخصوصا سردردهایی که هنگام کار با کامپیوتر ایجاد می شوند از یک علت خاص منشا می گیرند و آن هم قرارگیری نادرست بدن هنگام کار با کامپیوتر است.

چطور رژیم مناسب غذایی و نشستن درست سردردهاي تنشی را کاهش می دهد؟

چطور رژیم مناسب غذایی و نشستن درست سردردهاي تنشی را کاهش می دهد؟ ویژه

میلیون ها نفر در سرتاسر جهان از سردرد رنج می برند. دلیل سردرد هايتنشی به خوبی شناخته شده نیست . سردرد هاي تنشی که احساسی شبیه به فشار دراطراف سر ایجاد می کنند. معمولترین نوع سردرد در میان بزرگسالان است. در حقیقت 80 درصد جمعیت بزرگسال آمریکا دچار سردردهاي تنشی گاه به گاه هستند و حدود 3 درصد هر روزه سردرد مزمن دارند.

سردرد گردنی چیست و چگونه از آن جلوگیری کنیم؟

سردرد گردنی چیست و چگونه از آن جلوگیری کنیم؟ ویژه

کارمندان اداری مثل کارمندان بانک و سازمان ها اغلب از سردرد شکایت می کنند. دلیل این سردردها همیشه تنش، خستگی، میگرن، کاهش آب بدن و مشکلات بینایی نیست. امروزه سردردی بین افراد پشت میز نشین فراگیر شده است که سردردگردنی نامیده می شود.

سردرد در اثر نشستن های طولانی مدت و غلط پشت میز کار

سردرد در اثر نشستن های طولانی مدت و غلط پشت میز کار ویژه

قرار گرفتن طولانی مدت پشت میز کار و به صورت ثابت منجر به سردردهای با منشا گردنی می‌شود. سردردهای گردنی عموما در اثر نارسایی و عارضه در مفاصل یا عضلات گردن ایجاد می‌شود که علت آن شامل ایجاد ضربه یا تروما و صدمات در ناحیه گردن، انجام حرکات سریع و ناگهانی درگردن مانند حرکات ناگهانی در هنگام ترمز کردن در اتومبیل و همچنین بلند کردن اجسام سنگین و ایجاد فشار یکطرفه در عضلات و مفاصل گردن است.