کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: پنج شنبه 21 فروردین ماه 1399 ساعت: 
EN
  • 184
  • 811 مرتبه
شرکت باراد در سومین همایش دوسالانه ارگونومی ایران

شرکت باراد در سومین همایش دوسالانه ارگونومی ایران

08/06/1397

حضور باراد در سومین دوره همایش دوسالانه ارگونومی ایران

سومین همایش دوسالانه ارگونومی ایران توسط انجمن ارگونومی و مهندسی عوامل انسانی ایران، دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه صنعتی شریف در تاریخ ۲۵ مهر ۱۳۹۷ در شهر تهران برگزار شد.

این همایش با محورهای: ارگونومی فیزیکی و سخت افزار(طراحی محصول)، ارگونومی شناختی(طراحی نرم افزار، خطای انسانی، عملکرد شغلی)، ارگونومی سازمانی و مشارکتی(طراحی سازمانی،استرس شغلی،بهره وری،کیفیت)، ارگونومی محیطی، ارگونومی فرهنگی و اجتماعی، ارگونومی توانبخشی(سالمندی،توانمندسازی،معلولیت)، ارگونومی و ایمنی برگزار گردید.

دکتر ذاکریان رییس انجمن و  دبیر علمی سومین همایش دو سالانه ارگونومی گفت: با توجه به شرایطی که کشور در آن بسر می برد و هدف تحریم کنندگان این مرز و بوم از بین بردن روحیه و امید بویژه در میان نسل جوان کشور است، روشن نگاه داشتن چراغ رویدادها و مجامع علمی و کمک به برگزاری آنها یکی از روش های موثر برای تزریق نشاط و امید به جامعه علمی کشور به ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی است.

در ابتدای همایش دکتر جبراییل نسل سراجی رییس همایش ضمن خوش آمدگویی به حضار، سخنان خود را با یادی از اساتید بزرگ این رشته که دیگر در قید حیات نبوده و بزرگداشت اساتید حاضر شروع کرد. وی گفت: رشته ارگونومی رشته ای است که از درون رشته بهداشت حرفه ای بیرون آمده و مستقل شده و اینک در مقاطع تحصیلات تکمیلی پذیرای دانشجویان است. اما سعی شده که از گسترش بی رویه و بدون کیفیت آن جلوگیری شود. چرا که فارغ التحصیلان با دانش در این رشته می توانند باعث اعتلای بیشتر صنعت و بین المللی سازی آن شوند. البته رشته ارگونومی باید بتواند خود را از ارگونومی شغلی جدا کند تا محدودیت ها را کاهش و جوانب بیشتری را پوشش دهد. دکتر سراجی گفت: ارگونومی در ایران  را (میزان الحراره) در صنعت کشور می دانم و این نشان دهنده آن است که چه کشورهایی تولیدکننده و چه کشورهایی مونتاژ کننده هستند. و اگر بخواهیم تولیدات برتر داشته باشیم باید در این زمینه آگاهانه تر رفتار کنیم.

باراد به لطف پروردگار با سالها فعالیت در عرصه تولید تجهیزات ارگونومی و با دریافت استانداردهای متعدد داخلی و بین المللی و اخذ مدال های افتخار و تندیس های مختلف از همایش های ملی کشور و با ایجاد کیفیت و تنوع در محصولات و خدمات پس از فروش کارآمد، افتخار این را داشته بعنوان تولید کننده تجهیزات و خدمات ارگونومی در کشور اسپانسر بزرگترین اتفاق ارگونومی ایران باشد.

شرکت باراد بعنوان اسپانسر برگزاری همایش ، به معرفی و رونمایی از محصولات و معرفی مرکز تخصصی خدمات ارگونومی ایران پرداخت .

 

 

اخبار مرتبط